Sigorta Kutusu

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Kapeks 12 li Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 12 li Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu açıldığından herhangi bir pozisyon..

Hızlı İncele

Kapeks 12 li Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 12 li Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu açıldığından herhangi bir pozisyon..

Hızlı İncele

Kapeks 16 lı Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 16 lı Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu kapağı açıldığından herhangi bir p..

Hızlı İncele

Kapeks 16 lı Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 16 lı Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu kapağı açıldığından herhangi bir p..

Hızlı İncele

Kapeks 24 lü Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 24 lü Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu kapağı açıldığından herh..

Hızlı İncele

Kapeks 24 lü Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 24 lü Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu kapağı açıldığından herh..

Hızlı İncele

Kapeks 36 li Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 36 lı Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdır. Yalıtkandır - PaslanmazTopraklama için bağlantı için klemens, nötr bağlantısı için klemens bağlantı yuvası mevcuttur.Ürün montajı için gerekli malzemeler kutu içerisindedir.Geniş iç kasa ve 180 derece açılabilen ka..

Hızlı İncele

Kapeks 36 li Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 36 lı Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdır. Yalıtkandır - PaslanmazTopraklama için bağlantı için klemens, nötr bağlantısı için klemens bağlantı yuvası mevcuttur.Ürün montajı için gerekli malzemeler kutu içerisindedir.Geniş iç kasa ve 180 derece açılabilen ka..

Hızlı İncele

Kapeks 6 lı Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 6 lı Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu kapağı açıldığından herha..

Hızlı İncele

Kapeks 6 lı Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 6 lı Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu kapağı açıldığından herha..

Hızlı İncele

Kapeks 9 lu Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 9 lu Sıva Altı Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdır. Yalıtkandır - PaslanmazTopraklama için bağlantı için klemens, nötr bağlantısı için klemens bağlantı yuvası mevcuttur.Ürün montajı için gerekli malzemeler kutu içerisindedir.Geniş iç kasa ve 180 derece açılabilen kap..

Hızlı İncele

Kapeks 9 lu Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu

(0)

Kapeks 9 lu Sıva Üstü Plastik Sigorta Kutusu Teknik ÖzelliklerKoruma Sınıfı IP 40Dış plastik gövde, darbelere karşı dayanıklıdırTopraklama için bağlantı yeri mevcutturKutuların için metal sigorta rayı sabitleme için konulmuşturBasit ve kolay kurulum, üst, alt ve yandan kablo montajı yapılabilirSigorta kutusu kapağı açıldığından herha..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

WiolinA