Elek

Elek

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Çelik Tel Elek 0,8 mm (Kalbur)

(0)

Bu ürün elek olarak kullanılmaktadır. Tel ile sıkılan kasnak içerisinde rahatlıkla kum benzeri malzemelerin eleme işlerinizi rahatlıkla yapabilirsin.Özellikleri 0,8 mm tel aralığı 43 cm elek çapı 10,5 cm elek derinliği..

Hızlı İncele

Çelik Tel Elek 1,2 mm (Kalbur)

(0)

Bu ürün elek olarak kullanılmaktadır. Tel ile sıkılan kasnak içerisinde rahatlıkla kum benzeri malzemelerin eleme işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Özellikleri 1,2 mm tel aralığı 43 cm elek çapı 11,5 cm elek derinliği..

Hızlı İncele

Çelik Tel Elek 10 mm (Kalbur)

(0)

Bu ürün elek olarak kullanılmaktadır. Tel ile sıkılan kasnak içerisinde rahatlıkla kum benzeri malzemelerin eleme işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Özellikleri 1,00 mm tel aralığı 43 cm elek çapı 11,5 cm elek derinliği..

Stokta yok
Hızlı İncele

İnce Sıva Eleği 0,8 mm

(0)

Bu elek sıva eleği olarak kullanılmaktadır. İnce tel ile sıkılan kasnak içerisinde rahatlıkla ince kum eleme işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Özellikleri 0,8 mm tel aralığı 35 cm elek çapı 10 cm elek derinliği..

Hızlı İncele

İnce Sıva Eleği 1,0 mm

(0)

Bu elek sıva eleği olarak kullanılmaktadır. İnce tel ile sıkılan kasnak içerisinde rahatlıkla ince kum eleme işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Özellikleri 1,0 mm tel aralığı 34 cm elek çapı 9 cm elek derinliği..

Hızlı İncele

İnce Sıva Eleği 1,2 mm

(0)

Bu elek sıva eleği olarak kullanılmaktadır. İnce tel ile sıkılan kasnak içerisinde rahatlıkla ince kum eleme işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Özellikleri 1,2 mm tel aralığı 34 cm elek çapı 9 cm elek derinliği..

Hızlı İncele

Un Eleği

(0)

Bu elek sıva un elemek amacıyla kullanılmaktadır.  Özellikleri 35 cm elek çapı 10 cm elek derinliği Plastik tellidir...

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

WiolinA