İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri

İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

DYO Teknolong Doğal Taş Koruyucu 2,5 Litre

(0)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Solvent bazlı, PTFE Esaslı yüzey koruyucu. Şeffaf Tuğla, Doğal taş, kiremit, beton, gaz beton vb. emici yüzeylerde koruyucu olarak kullanılır. Yüksek su itici özelliği ile atmosferik koşullara karşı çok iyi direnç gösterir. UYGULAMA ŞEKLİ VE BOYANABİLEN ALAN Uygulamaya hazırdır, fırça, rulo veya püskürtme yöntemiyle te..

Stokta yok
Hızlı İncele

Dyoflex Elyaflı Çatı İzolasyon Malzemesi 2,5 Litre

(0)

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Akrilik esaslı sıvı çatı izolasyon malzemesi Beton, sıva, tuğla, gaz beton, briket, eternit, seramik, ahşap, oluklu ve oluksuz aspestli çatı kaplama levhalarında kullanılır. %600 elastiktir, sıcak ve soğuk farklarında elastikiyetini korur. Mekanik darbelere karşı dayanıklı Kimyasal etkilere ve UV ışınlarına dirençli, su bu..

Hızlı İncele

Füller Fullset Elyaflı Çatı Kaplama 15 Litre Beyaz

(0)

Esnek, akrilik kopolimer esaslı, suya dirençli elyaflı çatı izolasyon malzemesi Kendi değerinin 10 katından fazla esneyen koruyucu çatı kaplama Kullanım Alanları : Boyanmayacak ve üzerine basılmayacak beton çatı yüzeylerde su izolasyonunu sağlamak. Uygulama Şekli : Suyla inceltilerek temiz, kuru, tozsuz yüzeye rulo ile tek katta kalın olarak uygula..

Hızlı İncele

Füller Fullset Elyaflı Çatı Kaplama 2,5 Litre Beyaz

(0)

  Esnek, akrilik kopolimer esaslı, suya dirençli elyaflı çatı izolasyon malzemesi Kendi değerinin 10 katından fazla esneyen koruyucu çatı kaplama Kullanım Alanları : Boyanmayacak ve üzerine basılmayacak beton çatı yüzeylerde su izolasyonunu sağlamak. Uygulama Şekli : Suyla inceltilerek temiz, kuru, tozsuz yüzeye rulo ile tek katta kalın olara..

Hızlı İncele

Füller Fullset Elyaflı Çatı Kaplama 7,5 Litre Beyaz

(0)

Esnek, akrilik kopolimer esaslı, suya dirençli elyaflı çatı izolasyon malzemesi Kendi değerinin 10 katından fazla esneyen koruyucu çatı kaplama Kullanım Alanları : Boyanmayacak ve üzerine basılmayacak beton çatı yüzeylerde su izolasyonunu sağlamak. Uygulama Şekli : Suyla inceltilerek temiz, kuru, tozsuz yüzeye rulo ile tek katta kalın olarak uygul..

Hızlı İncele

İzocolor Su Yalıtımı İzolasyon 15 Lt Yüksek Uv Dayanımlı Solventsiz Silikon Katkılı

(0)

İzocolor Yüksek Uv Dayanımlı Solventsiz Silikon Katkılı Su Yalıtımı İzolasyon ÜrünüEPOCH W %300 FLEXİBELİZOCOLOR FLEXİBEL, POLİMER REÇİNE ESASLI SOLVENTSİZ, SİLİKON KATKILI, YÜKSEK UV DAYANIMLI, SU YALITIMI VE ZEMİN MALZEMESİÜRÜN TANIMIİZOCOLOR FLEXİBEL Tek bileşenli, polimer esaslı solvent içermeyen kıvamlı ve silikon katkılı su geçirimsizdir. Uyg..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

WiolinA