Bitki Bakımı

Tablo Görünümü:
Stokta yok
Hızlı İncele

Bahçe Coşturan Toprak 1200 gr Tüm Bitki Çiçek İçin

(0)

Bahçenizdeki tüm ağaç ve çalı grubu bitkiler, mevsimlik fideler ile soğanlı bitkiler için özel katı gübre.  Bahçe yapımından önce bahçe toprağının her m2 sine 1 avuç (50-60gr) serpiniz.  Mevcut bahçelerde ilkbahardan sonbahara kadar olan sezonda her iki ayda bir  Büyük ağaçların çevresine bir avuç (50-60gr)  Çalı grubu bitkileri..

Hızlı İncele

Çiçek Coşturan 2500 Orkide Özel Bitki Besini

(0)

ÇİÇEK COŞTURAN 2500 ORKİDE İÇİN ÖZEL BİTKİ BESİNİ 2500 ORKİDE ÖZEL BİTKİ BESİNİ - ÇİÇEK COŞTURAN Erkan Şamcı Formülü… Kullanıma hazır… Orkidelerin sağlıklı ve dengeli gelişebilmesi, bol çiçek açması için ihtiyacı olan besin maddelerini içeren makro bitki besinli kompoze sıvı gübre. Bitkilerinizin eksik kalan tüm besin ihtiyaçlarını dengeli bir biçi..

Hızlı İncele

Çiçek Coşturan Çiçek Açan Süs Bitkileri İçin

(0)

Çiçek Coşturan 1300 - Çiçek Açan Süs Bitkileri İçin..

Hızlı İncele

Çiçek Coşturan Çiçekli Çiçeksiz Tüm Süs Bitkileri İçin

(0)

Çiçek Coşturan 1400 - Çiçekli-Çiçeksiz Tüm Süs Bitkileri İ..

Hızlı İncele

Çiçek Coşturan Çiçeksiz Süs Bitkileri İçin

(0)

Çiçek Coşturan 1200 - Çiçeksiz Süs Bitkileri İçin ÇİÇEKSİZ SÜS BİTKİLERİ İÇİN • Sağlıklı ve hızlı gelirim sağlayan, yapraklanmayı teşvik eden makro bitki besinli kompoze sıvı gübre...

Hızlı İncele

Çiçek Coşturan Mevsimlik Fide Gül Bahçe Bitkileri İçin

(0)

Çiçek Coşturan 1500 Mevsimlik Fide Gül Ve Bahçe Bitkileri İçin ÇİÇEK COŞTURAN 1500 MEVSİMLİK FİDE GÜL VE BAHÇE BİTKİLERİ İÇİN 1500 MEVSİMLİK FİDE, GÜL VE BAHÇE BİTKİLERİ İÇİN ÇİÇEK COŞTURANErkan Şamcı Formülü… Kullanıma hazır…Mevsimlik fide, gül ve bahçe bitkilerinizin sağlıklı ve hızlı büyümesi, dayanıklı olması, bol çiçek vermesini sağlar.Bitk..

Hızlı İncele

Çiçek Coşturan Yaprak Sararmasına Karşı Özel Besin

(0)

Çiçek Coşturan Yaprak Sararmasına Karşı Özel Besin  ..

Hızlı İncele

Özlem 8050 Özel Orkide Toprağı 2,5 kg

(0)

 8050 Özel Orkide Toprağı 2,5 kg..

Hızlı İncele

Toprak Coşturan 1200 gr Toprak Zenginleştirici

(0)

Toprak PH'sini düşürür. Organik ve mineral besinler içerir.Bitkinin topraktaki besinleri almasını kolaylaştırır.Toprak özelliklerini iyileştirir. Organik madde içeriğini artırır.Toprağı havalandırır ve su alınımını iyileştirir. Kök gelişimini teşvik eder.Toprağa faydalı mikro organizmalar aşılar.Toprağın fiziksel ve kimyasal özelliklerini iyileştir..

Hızlı İncele

Tüm Süs Bitkileri İçin Extra Canlandırıcı

(0)

Çiçekli – çiçeksiz tüm süs bitkilerinde hızlı ve etkili gelişim sağlayan makro bitki besinli kompoze sıvı gübre.. Bitkilerinizin eksik kalan tüm besin ihtiyaçlarını dengeli bir biçimde karşılayarak mükemmmel ve stabil gelişimlerini sağlar. Bitkilerinizin hastalıklara ve çevre şartlarına daha dirençli olmalarına yardımcı olur. BEBEKLER İÇİN ANNE SÜT..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

WiolinA