Nalburxmlbayi yapı market ve hırdavat ürünleri üzerine mağazamızda hizmet vermektedir.

Mağazamızda olmayan hiç bir ürün web sitemizde yoktur. Yani stoğumuzda olmayan hiç bir ürün web sitemizde bulunmamaktadır.

Satılan her ürün anlık olarak sistemden düştüğü için stokta olmayan ürünün bayi tarafından satılmasının önüne geçilmiştir.


BAYİLİK KONUSUNDA BİLGİLENDİRMELER :

 1. XML bayilik ve diğer bayiliklerin tamamı  ÜCRETSİZDİR. Fakat xml bayilik almak ve satışa başlamak için hesabınıza 2000 tl bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bu yüklemiş olduğunuz bakiyeyi siparişlerinizde kullanabileceksiniz.

 2. Ürünlerimizde %10 ile %70 arasında kar marjı bulunmaktadır. Bayi fiyatlarını görebilmek için bayiliğiniz onaylanmış olması gerekmektedir.

 3. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. K.D.V. oranı %18'dir. (Fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.)
 4. Vergi levhanız olsun ya da olmasın satış yapabilirsiniz.
 5. Hafta içi 12:00 kadar verilen siparişler aynı gün, 12:01 den sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargolanmaktadır. Cumartesi 10:00 kadar verilen siparişler aynı gün 10:01 den sonra verilen siparişler ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır.

 6. Stockmount,entegra v.b entegrasyon firmalarına xml link uyumludur.

 1. XML ve DROPSHİPPİNG BAYİLİK SİSTEMİNE GİRİŞ :
 1. Web sitemize üye olunuz.
 2. Üyeliğinizden sonra info@nalburxmlbayi.com mail adresimize içerisinde isim, soy isim, açık adres ve iletişim bilgilerinizin olduğu ve satış yapmak istediğiniz web sitesi veya sitelerini, eğer pazaryerlerinde de satış yapacaksınız pazaryeri mağaza linklerini ve vergi levhanızı içeren bir iletişim maili atınız.
 3.  Sizi indirim tanımlı bayilik müşteri gurubuna alıyoruz.
 4. Xml talep eden bayilerimize Xml linkimizi mail yolu ile iletiyoruz. Mailler bazen spam klasörüne düşmektedir. Spam klasörünü kontrol ediniz.
 5. Ürün resmi talep eden bayilerimiz ürün resimlerini web sitemizden indirebilirler. 1. XML BAYİLİK SİSTEMİNE GİRİŞ (VERGİ MÜKELLEFİ OLMAYANLAR İÇİN):
 1. Web sitemize üye olunuz.
 2. Üyeliğinizden sonra info@nalburxmlbayi.com mail adresimize içerisinde isim, soy isim, açık adres ve iletişim bilgilerinizin olduğu ve satış yapmak istediğiniz web sitesi veya sitelerini, eğer pazaryerlerinde de satış yapacaksınız pazaryeri mağaza linklerini içeren bir iletişim maili atınız.
 3. Sizi indirim tanımlı bayilik müşteri gurubuna alıyoruz.
 4. Nalbur bayi xml olarak tüm siparişlerinizin faturalarını sizin adınıza kesiyoruz. Sizin de müşterilerinize fatura kesmeniz gerekmektedir. Satış yapmış olduğunuz müşterinize tarafımızdan fatura, fiyat bilgisi v.b materyaller kesinlikle gönderilmemektedir.
 5. Faturasız satış çıkışı kargo firmamızdan çıkmamaktadır. Satışlarınızda satış fiyatınız üzerinden +KDV hesaplanarak fatura kesimi yapmanız gerekmektedir.


BAKİYE YÜKLEME VE EKSTRA İNDİRİM

 1. Sitemize bakiye yükleyerek ekstra olarak + bakiye kazanabilirsiniz.
 2. 1000 TL bakiye yükleme ekstra %3 + bakiye yüklenir. 1030 tl hesabınıza geçer.
 3. 2500 TL bakiye yükleme ekstra %5 + bakiye yüklenir. 2625 tl hesabınıza geçer.
 4. 5000 TL bakiye yükleme ekstra %7 + bakiye yüklenir. 5250 tl hesabınıza geçer.


KAPIDA ÖDEMELİ KARGO GÖNDERİMİ (nalburxmlbayi anlaşmalı kargo ile eğer kendi anlaşmanız üzerinden gönderim yapıyorsanız alttaki metni dikkate almayınız)

 1. Kapıda ödemeli kargo gönderimi yapabilmek için sistemimize 2000 tl bakiye yüklemeniz gerekmektedir.
 2. Kapıda ödemeli gönderimlerde kargo iade durumlarında. İade kargo bedeli + kesilen fatura KDV,si  ödediğiniz ücretten kesilerek bakiyenizde düşülecektir.
 3. Kapıda ödemeli gönderimde Sürat kargo kullanılmaktadır.

TÜM BAYİLİK SİSTEMLERİ İÇİN SATIŞ UYGULAMASI

 1. Ürünlerimizi ister xml olarak web sitenizde veya pazar yerlerinde ve sosyal medyada satabilirsiniz
 2. Aldığınız siparişleri web sitemiz üzerinden sipariş oluşturarak müşterilerinize gönderim sağlayabilirsiniz.
 3. Ödeme seçeneği olarak Bayilik sisteminde havale veya kredi kartına taksit seçeneği kullanılabilir. 
 4. Kapıda ödeme seçeneği ile kargo gönderimi yapılabilmesi için sistemimize bakiye yüklenmesi gerekmektedir.
 5. Kapıda ödemeli gönderim yapılabilmesi için ön bakiye yüklemesi yapılmamış siparişler bakiye yükleme işleminden sonra çıkış yapılacaktır.
 6. Kargolama ister sizin kargo anlaşmanız üzerinden ister bizim kargo anlaşmamız üzerinde gönderim sağlayabilirsiniz (Sürat kargo ile anlaşmamız vardır).
 7. Kargolar (Vergi levhası olanlar için) firmanız adına çıkartılabilir. Nalbur Xml Bayi firmasına ait herhangi bir materyal kargo paketinde bulunamaz.
 8. Müşteriye sunulacak fatura bayiye aittir (vergi levhası olanlar için geçerlidir.)
 9. Müşterilerinize kargo ile gönderilmesini istediğiniz kartvizit, broşür, hediye gibi materyaller var ise önceden bize ulaştırmanız gerekmektedir.
 10. Ürün iadesi kabul edilmektedir. Ürün iadelerinde ürünün tekrar satışına mani bir durum olmamak kaydı ile ürünlerimizi iade alabilirsiniz ve bize gönderebilirsiniz. Ürün iade bedelleri mağazamızda tarafınıza kredi olarak tahsis edilmektedir. İade kargolarda kargo bedelleri bayiye aittir.  FİRMA SAHİBİ OLMAYARAK İNSTAGRAM FACEBOOK DOLAP GİBİ UYGULAMALARDAN SATIŞ YAPMAK İSTEYENLER

 1. Firma sahibi olmayarak kendi instagram vb. sayfalardan satış yaparak para kazanmak isteyen kişiler bakiye yükleme yaparak sistemimize dahil olabilirler.
 2. Sistemimize en az 1000 TL bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
 3. Kapıda ödemeli gönderimlerinizde Nalbur Xml Bayi kargo anlaşması ile gönderim yapılır. Kargonuzda nalbur xml bayi bilgileri yer almaktadır.
 4. Kapıda ödemeli gönderimlerde kargo iade durumlarında. İade kargo bedeli + kesilen fatura KDV'si  ödediğiniz ücretten kesilerek bakiyenizde düşülecektir.
 5. Satışlarınızda Fatura sizin adınıza kesilmektedir. Alıcınıza fatura kesilmesini istiyorsanız bunu ekstra olarak bildirmeniz gerekmektedir. 
 6. Tüm kargo  gönderimlerinizde Sürat kargo kullanılmaktadır.

KOMİSYONLU SATIŞ ORTAKLIĞI UYGULAMASI :

 1.  Komisyonlu satış ortaklığında tek yapmanız gereken web sitemize üye olduktan sonra hesabım panelinde ortaklık sayfasındaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmaktır.
 2. Komisyonlu satış ortaklığında komisyon oranı %10 dur (satışları artan bayilerimizin komisyon oranları yükseltilecektir).
 3. Yapmanız gereken tek şey ürünlerimizin size özel referans kodlarını internet ortamında paylaşmak.
 4. Komisyonlu satış ortaklığı panelinizden paylaştığınız linkler üzerinden gelen müşterileri ve satışları takip etmek ve komisyon kazancınızı hesaplamaktır. 
 5. Kazanç komisyonlarınız her ayın 15 inde hesabınıza yatmaktadır. Hafta sonu veya resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde yatmaktadır.

İadeler Hakkında 

Ürün iadeleri bayilere aittir. İade kabul edilmemektedir.

Arızalı veya kusurlu ürün müşteriye gönderilmiş ise iadeyi kabul edebiliriz. Aksi takdirde kesinlikle iade kabulü yapılmamaktadır.

Xml ve komisyonlu satış yapan tüm bayiler şartlarımız kabul etmiş sayılmaktadır.

Bayi başvurusu ve bayilik ile tüm soru ve sorunlarınızda 0544 202 6856 numaralı  WHATSAPP bayi destek hattımıza yazabilir aklınıza takılan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

STOKSUZ SATIŞ YAPMAK , ÜCRETSİZ XML BAYİLİK VE DROPSHİPPİNG SATIŞ MODELİ İLE SATIŞ YAPMAK İSTİYORSANIZ KAYIT OLMANIZ YETERLİDİR.

Üye Olmak İçin Tıklayınız.


WiolinA